--- Omezení maximálního povoleného počtu osob na bohoslužbách na 15 lidí - nadále zůstává v platnosti.

--- Mše svaté budou v obvyklých časech (s výjimkou pátku). Po každé mši sv. bude příležitost přistoupit ke svatému přijímání. Následně bude krátká možnost přistoupit ke svátosti smíření.
   - středa: Stražek v 18:00, sv. smíření od 18:30
   - čtvrtek: Moravec v 18:00, sv. smíření od 18:30
   - pátek: Bobrová v 9:00, sv. smíření od 9:30 do 11:00
   - sobota: Bobrůvka v 18:00, sv. smíření od 18:30
   - neděle: mše sv. v obvyklých časec. V Bobrové v 11:00
   - neděle: svátost smíření na Moravci 14:00-15:00, Stražek 17:00-18:00

--- Pravidla přistupování ke svátosti smíření: Pro dodržení hygienického odstupu je třeba zpovídat v kostele - v otevřeném prostoru. Z tohoto důvodu je nutné na svátost smíření čekat venku před kostelem.
Ke svátosti smíření v jednotlivých kostelích přicházejte prosím vždy spíše z místní farnosti.

--- Vkládáme list papeže Františka k měsíci květnu - zde celý ke stažení:

LIST SVATÉHO OTCE VŠEM VĚŘÍCÍM

K MĚSÍCI KVĚTNU 2020

Drazí bratři a sestry,

blíží se květen – čas, kdy Boží lid zvláště silně projevuje lásku a úctu Panně Marii. V tomto měsíci se tradičně modlíme doma s rodinou růženec. Omezení kvůli pandemii nás „nutí“ docenit tento rodinný rozměr také z hlediska duchovního.
Proto jsem se rozhodl vybídnout každého, aby v měsíci květnu znovu objevil krásu domácí modlitby růžence. Je možné tak činit společně, anebo jednotlivě, a podle situace se můžete rozhodnout využívat co nejlépe obě možnosti. Tak či onak tomu ovšem napomůže jedno tajemství, a tím je jednoduchost. Nejen na internetu lze najít dobré vzory, kterých se při modlitbě držet.
Vedle toho nabízím texty dvou modliteb k Panně Marii, které můžete připojit na konci růžence a které se i já budu v květnu modlit v duchovním spojení s vámi všemi. Přikládám je k tomuto listu, aby byly všem k dispozici.
Drazí bratři a sestry, budeme-li společně rozjímat Kristovu tvář srdcem Marie, naší Matky, sjednotí nás to ještě silněji jako duchovní rodinu, a tak dokážeme tento čas zkoušky překonat. Budu se modlit za vás, zvláště za ty, kdo nejvíce trpí, a vy se prosím modlete za mě. Děkuji vám a ze srdce vám žehnám.
Řím, u sv. Jana v Lateránu 25. dubna 2020
svátek sv. Marka, evangelisty