Ohlášky ze slavnosti Nejsvětější Trojice

Pořad bohoslužeb v týdnu od 8. do 14. června

(originál k tisku zde)

Stále platí omezení maximálního povoleného počtu osob na bohoslužbách (500 lidí) – ale nadále zůstávají v platnosti hygienická opatření a dodržování 2m odstupu – což v praxi znamená, že v našich kostelích se nás vejde méně .

* Vás starší a nemocné, prosím, abyste byli ještě opatrní a svou účast na  nedělních bohoslužbách zatím odložili. Nadále platí dispenz od účasti na nedělní mši.
  * U vchodu bude připravená dezinfekce rukou. Před vstupem do kostela si vydesinfikujte ruce.
  * V kostele prosím dodržujte minimální rozestupy dva metry mezi účastníky bohoslužeb (s výjimkou členů v rámci jedné domácnosti).
   * Obsazujte jen každou druhou lavici a snažte se ji zaplnit členy jedné rodiny.
   * Všichni účastníci bohoslužeb mají roušku vyjma okamžiku přijetí Eucharistie.
   * Vynechává se pozdravení pokoje a žehnání se svěcenou vodou.
  * Je omezen přístup věřících do dalších míst v kostele mimo hlavní bohoslužebný prostor.

Po každé mši (mimo neděle) bude příležitost přistoupit ke svátosti smíření.
Pro dodržení hygienického odstupu je třeba zpovídat v kostele – v otevřeném prostoru.

Středa Strážek 18:00 mše svatá,

Čtvrtek Moravec 18:00 mše svatá,

Pátek Dolní Bobrová 18:00 mše svatá,

Sobota Bobrůvka 18:00 mše svatá,
             svátost smíření od 18:30 do 19:00

Neděle Bobrová 8:00 mše sv. (ministranti - skupina A Bezprostředně po mši sv. v Bobrové bude domluva rodičů dětí, které měly letos přistoupit k 1.sv. přijímání - kdo má zájem, přijďte.
             Ve Strážku mše svatá nebude, zveme na pouť do Libochové
             Dolní Libochová 11:00 poutní mše sv.

* V neděli 14.7. bude poutní mše svatá v 11:00 u kaple Panny Marie v Dolní Libochové. Srdečně vás zveme! Pozor na změny časů konání bohoslužeb.
   * V Bobrové je přede mší příležitost ke společné modlitbě růžence – v pátek od
17:30 a v neděli od 10:30.
   * Návštěvy nemocných – kdo máte zájem o návštěvu a možnost svaté zpovědi,
svatého přijímání nebo svátosti nemocných, zavolejte mi, rád vás navštívím.
   * Vzhledem k opakovaným dotazům zda byly odsloužené mše svaté, které jste měli mít v době, kdy se bohoslužby nekonaly veřejně, vás chci ujistit, že všechny mše svaté na vaše úmysly byly v pořádku odslouženy.

+ o. Michael – 608 274 276

Aktuální informace na stránkách farnosti: www.farnostbobrova.cz