Statistiky návštěvnosti
TOPlist
Vstup do administrace
login:
heslo:

ROZPISY

Rozpis služeb Marty

Služba Marty
Mše sv. Datum Marta
30. v mezidobí 28.10. Blažková
31. v mezidobí 4.11. Smažilová
32. v mezidobí 11.11. Blahová
33. v mezidobí 18.11. Pejchalová M.
Krista Krále 25.11. Sýkorová
1. adventní 2.12. Tulisová P.
2. adventní 9.12. Blažková
3. adventní 16.12. Tulisová O.
4. adventní 23.12. Smažilová
Svatá rodina 30.12. Kašpárková
Zjevení Páně 6.11. Tulisová P.
Křtu Páně 13.1. Pejchalová K.
2. v mezidobí 20.1. Syslová
3. v mezidobí 27.1. Blažková M.
4. v mezidobí 3.2. Pejchalová K.
5. v mezidobí 10.2. Tulisová P.
6. v mezidobí 17.2. Blahová
7. v mezidobí 24.2. Pejchalová M.
8. v mezidobí 3.3. Blažková M.
1. postní 10.3. Pejchalová K.
2. postní 17.3. Tulisová P.
3. postní 24.3. Smažilová J.

Rozpis služeb na sbírku

Nedělní sbírka
Mše sv. Datum Služba 1 Služba 2
25. v mezidobí 23.9. J. Tulis L. Drdla
26. v mezidobí 30.9. R. Mazel J. Hájek
27. v mezidobí 7.10. J. Schroller P. Staněk
28. v mezidobí 14.10. J. Tulis L. Drdla
29. v mezidobí 21.10. R. Mazel J. Hájek
30. v mezidobí 28.10. J. Schroller P. Staněk
31. v mezidobí 4.11. J. Tulis L. Drdla
32. v mezidobí 11.11. R. Mazel J. Hájek
33. v mezidobí 18.11. J. Schroller P. Staněk
Krista Krále 25.11. J. Tulis L. Drdla
1. adventní 2.12. R. Mazel J. Hájek
2. adventní 9.12. J. Schroller P. Staněk
3. adventní 16.12. R. Mazel J. Hájek
4. adventní 23.12. J. Schroller P. Staněk
Svatá rodina 30.12. R. Mazel J. Hájek
Zjevení Páně 6.11. J. Schroller P. Staněk
Křtu Páně 13.1. J. Tulis L. Drdla
2. v mezidobí 20.1. R. Mazel J. Hájek
3. v mezidobí 27.1. J. Schroller P. Staněk
4. v mezidobí 3.2. J. Tulis L. Drdla
5. v mezidobí 10.2. R. Mazel J. Hájek
6. v mezidobí 17.2. J. Schroller P. Staněk
7. v mezidobí 24.2. J. Tulis L. Drdla
8. v mezidobí 3.3. R. Mazel J. Hájek
1. postní 10.3. J. Schroller P. Staněk
2. postní 17.3. J. Tulis L. Drdla
3. postní 24.3. R. Mazel J. Hájek

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
25. v mezidobí 23.9. H. Drdlová L. Bureš
26. 30.9. V. Tulis H. Drdlová
27. 7.10. L. Kašpárková V. Tulis
28. 14.10. J. Korábková L. Kašpárková
29. 21.10. L. Bureš J. Korábková
30. 28.10. H. Drdlová L. Bureš
31. 4.11. V. Tulis H. Drdlová
32. 11.11. L. Kašpárková V. Tulis
33. 18.11. J. Korábková L. Kašpárková
Krista Krále 25.11. L. Bureš J. Korábková
1. adventní 2.12. H. Drdlová L. Bureš
2. 9.12. V. Tulis H. Drdlová
3. 16.12. L. Kašpárková V. Tulis
4. 23.12. J. Korábková L. Kašpárková
Svatá rodina 30.12. L. Bureš J. Korábková
Zjevení Páně 6.1. H. Drdlová L. Bureš
Křtu Páně 13.1. V. Tulis H. Drdlová

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Seslání Ducha sv. 20.5. H. Drdlová L. Bureš
Nejsv. Trojice 27.5. J. Korábková H. Drdlová
9. v mezidobí 3.6. L. Kašpárková J. Korábková
10. 10.6. D. Vykydal L. Kašpárková
11. 17.6. V. Tulis D. Vykydal
Nar.Jana Křtitele 24.6. L. Bureš V. Tulis
sv. Petra a Pavla 1.7. H. Drdlová L. Bureš
14. v mezidobí 8.7. J. Korábková H. Drdlová
15. 15.7. L. Kašpárková J. Korábková
16. 22.7 D. Vykydal L. Kašpárková
17. 29.7. V. Tulis D. Vykydal
18. 5.8. L. Bureš V. Tulis
19. 12.8. H. Drdlová L. Bureš
20. 19.8. J. Korábková H. Drdlová
21. 26.8. L. Kašpárková J. Korábková
22. 2.9. D. Vykydal L. Kašpárková
23. 9.9. V. Tulis D. Vykydal

Rozpis služeb Marty

Mše sv. Datum Marta
Křtu Páně 7.1. Blažková Marie
2. n. v mezidobí 14.1. Pejchalová Květoslava
3. n. v mezidobí 21.1. Musilová Božena
4. n. v mezidobí 28.1. Staňková Kateřina
Hromnice 2.2. Tulisová Olga
5. n. v mezidobí 4.2. Syslová Marie
6. n. v mezidobí 11.2. Drdlová Marie
Popeleční středa 14.2. Pejchalová Marie
1. n. postní 18.2. Brožová Olga
2. n. postní 25.2. Blahová Jarmila
3. n. postní 4.3. Pavlovská Anna
4. n. postní 11.3. Kašpárková Marie
5. n. postní 18.3. Pulcová Zdeňka
Květná neděle 25.3. Náglová Soňa
Zelený čtvrtek 29.3. Dočekalová Anna
Velký pátek 30.3. Pejchalová Marie
Bílá sobota 31.3. Smažilová Jana
Zmrtvýchvstání Páně 1.4. Tulisová Pavlína
Velikonoční pondělí 2.4. Pejchalová Květoslava
2. n. velikonoční 8.4. Koukolová Marie
Zvěstování Páně 9.4. Blažková Marie
3. n. velikonoční 15.4. Pavlovská Anna
4. n. velikonoční 22.4. Šoustarová Květoslava
5. n. velikonoční 29.4. Pulcová Hana
6. n. velikonoční 6.5. Pulcová Zdeňka
Nanebevstoupení P. 10.5. Náglová Soňa
7. n. velikonoční 13.5. Pejchalová Marie
Seslání Ducha sv. 20.5. Tulisová Olga
Nejsv. Trojice 27.5. Tulisová Pavlína
Těla a Krve P. 31.5. Pejchalová Květoslava
9. n. v mezidobí 3.6. Kašpárková Marie
10. n. v mezidobí 10.6. Drdlová Marie
11. n. v mezidobí 17.6. Balabánová Danuše
Narození Jana Křt. 24.6. Blahová Jarmila
Sv. Petra a Pavla 29.6. Staňková Kateřina
13. n. v mezidobí 1.7. Dočekalová Anna

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
2. v mezidobí 14. 1. L. Kašpárková V. Tulis
3. 21. 1. J. Korábková L. Kašpárková
4. 28. 1. L. Bureš J. Korábková
5. 4. 2. H. Drdlová L. Bureš
6. 11. 2. V. Tulis H. Drdlová
1. postní 18.2. D. Vykydal V. Tulis
2. 25. 2. L. Kašpárková D. Vykydal
3. 4. 3. J. Korábková L. Kašpárková
4. 11. 3. L. Bureš J. Korábková
5. 18. 3. H. Drdlová L. Bureš
Květná n. 25. 3. V. Tulis H. Drdlová
Zmrtvýchvstání 1. 4. D. Vykydal V. Tulis
2. velikonoční 8. 4. L. Kašpárková D. Vykydal
3. 15. 4. J. Korábková L. Kašpárková
4. 22. 4. L. Bureš J. Korábková
5. 29. 4. H. Drdlová L. Bureš
6. 6. 5. V. Tulis H. Drdlová

Rozpis služeb na sbírku

Sbírka
Mše sv. Datum Služba 1 Služba 2
Křtu Páně 7.1. J. Tulis L. Drdla
2. n. v mezidobí 14.1. R. Mazel J. Hájek
3. n. v mezidobí 21.1. J. Schroller P. Staněk
4. n. v mezidobí 28.1. J. Tulis L. Drdla
5. n. v mezidobí 4.2. R. Mazel J. Hájek
6. n. v mezidobí 11.2. J. Schroller P. Staněk
1. n. postní 18.2. J. Tulis L. Drdla
2. n. postní 25.2. R. Mazel J. Hájek
3. n. postní 4.3. J. Schroller P. Staněk
4. n. postní 11.3. J. Tulis L. Drdla
5. n. postní 18.3. R. Mazel J. Hájek
Květná neděle 25.3. J. Schroller P. Staněk
Zmrtvýchvstání P. 1.4. R. Mazel J. Hájek
Velikonoční po. 2.4. J. Schroller P. Staněk
2. n. velikonoční 8.4. R. Mazel J. Hájek
3. n. velikonoční 15.4. J. Schroller P. Staněk
4. n. velikonoční 22.4. J. Tulis L. Drdla
5. n. velikonoční 29.4. R. Mazel J. Hájek
6. n. velikonoční 6.5. J. Schroller P. Staněk
7. n. velikonoční 13.5. J. Tulis L. Drdla
Seslání Ducha sv. 20.5. R. Mazel J. Hájek
Nejsv. Trojice 27.5. J. Schroller P. Staněk
9. n. v mezidobí 3.6. J. Tulis L. Drdla
10. n. v mezidobí 10.6. R. Mazel J. Hájek
11. n. v mezidobí 17.6. J. Schroller P. Staněk

Rozpis úklidu kostela

     ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2018  
Datum Skupina - úklid Květiny 
5.1.2018 Roháčková S., Drdlová M. x
12.1.2018 Filipová, Pulcová x
19.1.2018 Kučerová, Staňková Musilová
26.1.2018 Brožová, Koukolová,Mikišková služba
2.2.2018 Korábková, Uhlířová služba
9.2.2018 Pejchalová, Šoustarová Musilová
16.2.2018 Janíčková, Flesarová x
23.2.2018 Blahová J., Musilová B. x
2.3.2018 rodina Pavlovských x
9.3.2018 Kašpárková, Štěpničková x
16.3.2018 Bartošová, Náglová, Pulcová x
23.3.2018 Všichni - datum se upřesní  
30.3.2018    
6.4.2018 Roháčková S., Drdlová M. služba
13.4.2018 Filipová, Pulcová služba
20.4.2018 Kučerová, Staňková Musilová
27.4.2018 Brožová, Koukolová,Mikišková služba
4.5.2018 Korábková, Uhlířová služba
11.5.2018 Pejchalová, Šoustarová Musilová
18.5.2018 Janíčková, Flesarová služba
25.5.2018 rodina Pavlovských služba
1.6.2018 Blahová J., Musilová B. služba
8.6.2018 Kašpárková, Štěpničková služba
15.6.2018 Bartošová, Náglová, Pulcová Musilová
22.6.2018 Roháčková S., Drdlová M. služba
29.6.2018 Všichni - datum se upřesní  
4.7.2018 Kučerová, Staňková Musilová
13.7.2018 Filipová, Pulcová služba
20.7.2018 Brožová, Koukolová,Mikišková služba
27.7.2018 Korábková, Uhlířová služba
3.8.2018 Pejchalová, Šoustarová Musilová
10.8.2018 Janíčková, Flesarová služba
17.8.2018 Blahová J., Musilová B. služba
24.8.2018 rodina Pavlovských služba
31.8.2018 Kašpárková, Štěpničková služba
7.9.2018 Bartošová, Náglová, Pulcová Musilová
14.9.2018 Roháčková S., Drdlová M. služba
21.9.2018 Filipová, Pulcová služba
27.9.2018 Kučerová, Staňková Musilová
5.10.2018 Brožová, Koukolová,Mikišková služba
12.10.2018 Korábková, Uhlířová služba
19.10.2018 Pejchalová, Šoustarová Musilová
26.10.2018 Janíčková, Flesarová služba
2.11.2018 Blahová J., Musilová B. služba
9.11.2018 rodina Pavlovských služba
16.11.2018 Kašpárková, Štěpničková služba
23.11.2018 Bartošová, Náglová, Pulcová x
30.11.2018 Roháčková S., Drdlová M. x
7.12.2018 Filipová, Pulcová x
14.12.2018 Všichni - datum se upřesní  
21.12.2018    
4.1.2019 Kučerová, Staňková x

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
24. v mezidobí 17.9. L. Kašpárková V. Tulis
25. 24.9. J. Korábková L. Kašpárková
26. 1.10. L. Bureš J. Korábková
27. 8.10. H. Drdlová L. Bureš
28. 15.10. V. Tulis H. Drdlová
29. 22.10. D. Vykydal V. Tulis
30. 29.10. L. Kašpárková D. Vykydal
31. 5.11. J. Korábková L. Kašpárková
32. 12.11. L. Bureš J. Korábková
33. 19.11. H. Drdlová L. Bureš
Krista Krále 26.11. V. Tulis H. Drdlová
1. adventní 3.12. D. Vykydal V. Tulis
2. 10.12. L. Kašpárková D. Vykydal
3. 17.12. J. Korábková L. Kašpárková
4. 24.12. L. Bureš J. Korábková
Sv. rodina 31.12. H. Drdlová L. Bureš
Křtu Páně 7.1. V. Tulis H. Drdlová

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
5. velikonoční 14.5. L. Kašpárková J. Korábková
6. 21.5. L. Bureš L. Kašpárková
7. 28.5. H. Drdlová L. Bureš
Seslání Ducha sv. 4.6. V. Tulis H. Drdlová
Nejsv. Tojice 11.6. D. Vykydal V. Tulis
11. v mezidobí 18.6. J. Korábková D. Vykydal
12. 25.6. L. Kašpárková J. Korábková
13. 2.7. L. Bureš L. Kašpárková
14. 9.7. H. Drdlová L. Bureš
15. 16.7. V. Tulis H. Drdlová
16. 23.7. D. Vykydal V. Tulis
17. 30.7. J. Korábková D. Vykydal
Proměnění Páně 6.8. L. Kašpárková J. Korábková
19. v mezidobí 13.8. L. Bureš L. Kašpárková
20. 20.8. H. Drdlová L. Bureš
21. 27.8. V. Tulis H. Drdlová
22. 3.9. D. Vykydal V. Tulis

Rozpis úklidu

 

ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2017
 
 
ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2017
 
Datum
Skupina - úklid
Květiny
 
Datum
Skupina - úklid
Květiny
6.1.2017
Bartošová, Náglová, Pulcová
x
 
7.7.2017
Bartošová, Náglová, Pulcová
Musilová
13.1.2017
Roháčková S., Drdlová M.
služba
 
14.7.2017
Roháčková S., Drdlová M.
služba
20.1.2017
Filipová, Pulcová
služba
 
21.7.2017
Filipová, Pulcová
služba
27.1.2017
Kučerová, Staňková
Musilová
 
28.7.2017
Kučerová, Staňková
Musilová
3.2.2017
Brožová, Koukolová,Mikišková
služba
 
4.8.2017
Brožová, Koukolová,Mikišková
služba
10.2.2017
Korábková, Uhlířová
služba
 
11.8.2017
Korábková, Uhlířová
služba
17.2.2017
Pejchalová, Šoustarová
Musilová
 
18.8.2017
Pejchalová, Šoustarová
Musilová
24.2.2017
Janíčková, Flesarová
x
 
25.8.2017
Janíčková, Flesarová
služba
3.3.2017
Blahová J., Musilová B.
x
 
1.9.2017
Blahová J., Musilová B.
služba
10.3.2017
rodina Pavlovských
x
 
8.9.2017
rodina Pavlovských
služba
17.3.2017
Kašpárková, Štěpničková
x
 
15.9.2017
Kašpárková, Štěpničková
služba
24.3.2017
Bartošová, Náglová, Pulcová
Musilová
 
22.9.2017
Bartošová, Náglová, Pulcová
Musilová
31.3.2017
Roháčková S., Drdlová M.
služba
 
29.9.2017
Roháčková S., Drdlová M.
služba
7.4.2017
Všichni - datum se upřesní
 
 
6.10.2017
Filipová, Pulcová
služba
14.4.2017
 
 
 
13.10.2017
Kučerová, Staňková
Musilová
21.4.2017
Filipová, Pulcová
služba
 
20.10.2017
Brožová, Koukolová,Mikišková
služba
28.4.2017
Kučerová, Staňková
Musilová
 
27.10.2017
Korábková, Uhlířová
služba
5.5.2017
Brožová, Koukolová,Mikišková
služba
 
3.11.2017
Pejchalová, Šoustarová
Musilová
12.5.2017
Korábková, Uhlířová
služba
 
10.11.2017
Janíčková, Flesarová
služba
19.5.2017
Pejchalová, Šoustarová
Musilová
 
17.11.2017
Blahová J., Musilová B.
služba
26.5.2017
Janíčková, Flesarová
služba
 
24.11.2017
rodina Pavlovských
x
2.6.2017
Blahová J., Musilová B.
služba
 
1.12.2017
Kašpárková, Štěpničková
x
9.6.2017
rodina Pavlovských
služba
 
8.12.2017
Bartošová, Náglová, Pulcová
x
16.6.2017
Kašpárková, Štěpničková
služba
 
15.12.2017
Všichni - datum se upřesní
x
23.6.2017
Všichni - datum se upřesní
 
 
22.12.2017
 
 
30.6.2017
 
 
 
5.1.2018
Roháčková S., Drdlová M.
x

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Křest Páně 8.1. V. Tulis L. Bureš
2. v mezidobí 15.1. H. Drdlová V. Tulis
3. 22.1. D. Vykydal H. Drdlová
4. 29.1. L. Brožová D. Vykydal
5. 5.2. L. Kašpárková L. Brožová
6. 12.2. L. Bureš L. Kašpárková
7. 19.2. J. Korábková L. Bureš
8. 26.2. V. Tulis J. Korábková
1. postní 5.3. H. Drdlová V. Tulis
2. 12.3. D. Vykydal H. Drdlová
3. 19.3. L. Brožová D. Vykydal
4. 26.3. L. Kašpárková L. Brožová
5. 2.4. L. Bureš L. Kašpárková
Květná neděle 9.4. J. Korábková L. Bureš
Zmrtvýchvstání P. 16.4. V. Tulis J. Korábková
2. velikonoční 23.4. H. Drdlová V. Tulis
3. 30.4. D. Vykydal H. Drdlová

 

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
24. v mezidobí 11.9. J. Korábková H. Drdlová
25. 18.9. V. Tulis J. Korábková
26. 25.9. L. Brožová V. Tulis
27. 2.10. L. Bureš L. Brožová
28. 9.10. L. Kašpárková L. Bureš
29. 16.10. D. Vykydal L. Kašpárková
30. 23.10. H. Drdlová D. Vykydal
31. 30.10. J. Korábková H. Drdlová
32. 6.11. V. Tulis J. Korábková
33. 13.11. L. Brožová V. Tulis
Kristus Král 20.11. L. Bureš L. Brožová
1. adventní 27.11. L. Kašpárková L. Bureš
2. 4.12. D. Vykydal L. Kašpárková
3. 11.12. H. Drdlová D. Vykydal
4. 18.12. J. Korábková H. Drdlová
Boží hod vánoční 25.12. V. Tulis J. Korábková
Matka Boží, P.M. 1.1. L. Brožová V. Tulis

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Seslání D.sv. 15.5. L. Bureš V. Tulis
Nejsv.Trojice 22.5. D. Vykydal L. Bureš
9. v mezidobí 29.5. H. Drdlová D. Vykydal
10. 5.6. L. Brožová H. Drdlová
11. 12.6. J. Korábková L. Brožová
12. 19.6. L. Kašpárková J. Korábková
sv. Petra a Pavla 26.6. V. Tulis L. Kašpárková
14. v mezidobí 3.7. L. Bureš V. Tulis
15. 13.3. D. Vykydal L. Bureš
16. 17.7. H. Drdlová D. Vykydal
17. 24.7. L. Brožová H. Drdlová
18. 31.7. J. Korábková L. Brožová
19. 7.8. L. Kašpárková J. Korábková
20. 14.8. V. Tulis L. Kašpárková
21. 21.8. L. Bureš V. Tulis
22. 28.8. D. Vykydal L. Bureš
23. 4.9. H. Drdlová D. Vykydal

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
2. v mezidobí 17.1. L. Kašpárková H. Drdlová
3. 24.1. V. Tulis L. Kašpárková
4. 31.1. L. Bureš V. Tulis
5. 7.2. L. Brožová L. Bureš
1. postní 14.2. D. Vykydal L. Brožová
2. 21.2. J. Korábková D. Vykydal
3. 28.2. H. Drdlová J. Korábková
4. 6.3. L. Kašpárková H. Drdlová
5. 13.3. V. Tulis L. Kašpárková
Květná  20.3. L. Bureš V. Tulis
Zmrtvýchvstání P. 27.3. L. Brožová L. Bureš
2. velikonoční 3.4. D. Vykydal L. Brožová
3. 10.3. J. Korábková D. Vykydal
4. 17.4. H. Drdlová J. Korábková
5. 24.4. L. Kašpárková H. Drdlová
6. 1.5. V. Tulis L. Kašpárková
7. 8.5. L. Bureš V. Tulis

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
24. v mezidobí 13.9. D. Vykydal V. Tulis
25. 20.9. J. Korábková D. Vykydal
26. 27.9. L. Bureš J. Korábková
27. 4.10. H. Drdlová L. Bureš
28. 11.10. L. Kašpárková H. Drdlová
29. 18.10. L. Brožová L. Kašpárková
30. 25.10. V. Tulis L. Brožová
31. 1.11. D. Vykydal V. Tulis
32. 8.11. J. Korábková D. Vykydal
33. 15.11. L. Bureš J. Korábková
Kristus Král 22.11. H. Drdlová L. Bureš
1. adventní 29.11. L. Kašpárková H. Drdlová
2. 6.12. L. Brožová L. Kašpárková
3. 13.12. V. Tulis L. Brožová
4. 20.12. D. Vykydal V. Tulis
Svatá rodina 27.12. J. Korábková D. Vykydal
2.po Narození P. 3.1. L. Bureš J. Korábková

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
7. velikonoční 17.5. L. Brožová H. Drdlová
Seslání D.sv. 24.5. L. Kašpárková L. Brožová
Nejsv. Trojice 31.5. V. Tulis L. Kašpárková
10. v mezidobí 7.6. L. Bureš V. Tulis
11. 14.6. J. Korábková L. Bureš
12. 21.6. D. Vykydal J. Korábková
sv. Petra a Pavla 28.6. H. Drdlová D. Vykydal
14. v mezidobí 5.7. L. Brožová H. Drdlová
15. 12.7. L. Kašpárková L. Brožová
16. 19.7. V. Tulis L. Kašpárková
17. 26.7. L. Bureš V. Tulis
18. 2.8. J. Korábková L. Bureš
19. 9.8. D. Vykydal J. Korábková
20. 16.8. H. Drdlová D. Vykydal
21. 23.8. L. Brožová H. Drdlová
22. 30.8. L. Kašpárková L. Brožová
23. 6.9. V. Tulis L. Kašpárková

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
23. v mezidobí 7.9. V. Tulis D. Vykydal
Povýšení sv.kříže 14.9. J. Korábková V. Tulis
25. v mezidobí 21.9. H. Drdlová J. Korábková
sv. Václava 28.9. L. Kašpárková H. Drdlová
27. v mezidobí 5.10. L. Bureš L. Kašpárková
28. 12.10. D. Vykydal L. Bureš
29. 19.10. L. Brožová D. Vykydal
30. 26.10. V. Tulis L. Brožová
Památka zesnul. 2.11. J. Korábková V. Tulis
Posv.lat.baziliky 9.11. H. Drdlová J. Korábková
33. v mezidobí 16.11. L. Kašpárková H. Drdlová
Kristus Král 23.11. L. Bureš L. Kašpárková
1. adventní 30.11. D. Vykydal L. Bureš
2. 7.12. L. Brožová D. Vykydal
3. 14.12. V. Tulis L. Brožová
4. 21.12. J. Korábková V. Tulis
Sv. rodina 28.12. H. Drdlová J. Korábková

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Křest Páně 12.1. J. Korábková D. Vykydal
2. v mezidobí 19.1. V. Tulis J. Korábková
3. 26.1. H. Drdlová V. Tulis
Hromnice 2.2. L. Bureš H. Drdlová
5. v mezidobí 9.2. L. Brožová L. Bureš
6. 16.2. L. Kašpárková L. Brožová
7. 23.2. D. Vykydal L. Kašpárková
8. 2.3. J. Korábková D. Vykydal
1. postní 9.3. V. Tulis J. Korábková
2. 16.3. H. Drdlová V. Tulis
3. 23.3. L. Bureš H. Drdlová
4. 30.3. L. Brožová L. Bureš
5. 6.4. L. Kašpárková L. Brožová
Květná 13.4. D. Vykydal L. Kašpárková
Zmrtvýchvstání 20.4. J. Korábková D. Vykydal
2. velikonoční 27.4. V. Tulis J. Korábková
3. 4.5. H. Drdlová V. Tulis

Úklid 2014

 

ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2014


ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2014
 
Datum Skupina - úklid Květiny
Datum Skupina - úklid Květiny
3.1.2014 rodina Malých  
4.7.2014 Pejchalová, Šoustarová služba
10.1.2014 Pejchalová, Šoustarová služba
11.7.2014 Korábková, Uhlířová služba
17.1.2014 Korábková, Uhlířová služba
18.7.2014 Janíčková, Flesarová služba
24.1.2014 Janíčková, Flesarová služba
25.7.2014 Blahová J., Musilová B. služba
31.1.2014 Blahová J., Musilová B. služba
1.8.2014 rodina Pavlovských služba
7.2.2014 rodina Pavlovských služba
8.8.2014 Kašpárková, Štěpničková služba
14.2.2014 Kašpárková, Štěpničková služba
15.8.2014 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
21.2.2014 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
22.8.2014 Roháčková S., Drdlová M. služba
28.2.2014 Roháčková S., Drdlová M. služba
29.8.2014 Filipová, Pulcová služba
7.3.2014 Filipová, Pulcová x
5.9.2014 Kučerová, Staňková služba
14.3.2014 Kučerová, Staňková x
12.9.2014 rodina Malých služba
21.3.2014 rodina Malých x
19.9.2014 Pejchalová, Šoustarová služba
28.3.2014 Pejchalová, Šoustarová x
26.9.2014 Korábková, Uhlířová služba
4.4.2014 Korábková, Uhlířová x
3.10.2014 Janíčková, Flesarová služba
11.4.2014 všichni povrchy  
10.10.2014 rodina Pavlovských služba
18.4.2014 podlahy  
17.10.2014 Kašpárková, Štěpničková služba
25.4.2014 Janíčková, Flesarová  
24.10.2014 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
2.5.2014 Blahová J., Musilová B. služba
31.10.2014 Roháčková S., Drdlová M. služba
9.5.2014 rodina Pavlovských služba
7.11.2014 Filipová, Pulcová služba
16.5.2014 Kašpárková, Štěpničková služba
14.11.2014 Blahová J., Musilová B. služba
23.5.2014 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
21.11.2014 Kučerová, Staňková  
30.5.2014 Roháčková S., Drdlová M. služba
28.11.2014 rodina Malých x
6.6.2014 Filipová, Pulcová služba
5.12.2014 Pejchalová, Šoustarová x
13.6.2014 Kučerová, Staňková služba
12.12.2014 Korábková, Uhlířová x
20.6.2014 rodina Malých služba
19.12.2014 Všichni  
27.6.2014 Všichni  
2.1.2015 Janíčková, Flesarová  

Rozpis čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
24. v mezidobí 15.9. L. Kašpárková L. Bureš
25. 22.9. L. Brožová L. Kašpárková
26. 29.9. D. Vykydal L. Brožová
27. 6.10. H. Drdlová D. Vykydal
28. 13.10. V. Tulis H. Drdlová
29. 20.10. J. Korábková V. Tulis
30. 27.10. L. Bureš J. Korábková
31. 3.11. L. Kašpárková L. Bureš
32. 10.11. L. Brožová L. Kašpárková
33. 17.11. D. Vykydal L. Brožová
Kristus Král 24.11. H. Drdlová D. Vykydal
1. adventní 1.12. V. Tulis H. Drdlová
2. 8.12. J. Korábková V. Tulis
3. 15.12. L. Bureš J. Korábková
4. 22.12. L. Kašpárková L. Bureš
Svatá rodina 29.12. L. Brožová L. Kašpárková
2. po Narození P. 5.1. D. Vykydal L. Brožová

Úklid 2013 - aktualizováno

 

ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2013


ROZPIS ÚKLIDU KOSTELA 2013
 
Datum Skupina - úklid Květiny
Datum Skupina - úklid Květiny
4.1.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová  
4.7.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
11.1.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
12.7.2013 Filipová, Pulcová služba
18.1.2013 Filipová, Pulcová služba
19.7.2013 Kučerová, Staňková služba
25.1.2013 Kučerová, Staňková služba
26.7.2013 rodina Malých služba
1.2.2013 rodina Malých služba
2.8.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
8.2.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
9.8.2013 Korábková, Uhlířová služba
15.2.2013 Korábková, Uhlířová x
16.8.2013 Janíčková, Flesarová služba
22.2.2013 Janíčková, Flesarová x
23.8.2013 Blahová J., Musilová B. služba
1.3.2013 Blahová J., Musilová B. x
30.8.2013 rodina Pavlovských služba
8.3.2013 rodina Pavlovských x
6.9.2013 Kašpárková, Štěpničková služba
15.3.2013 Kašpárková, Štěpničková x
13.9.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
22.3.2013 Všichni - povrchy  
20.9.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
25.3.2013 Podlahy  
27.9.2013 Filipová, Pulcová služba
5.4.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
4.10.2013 Kučerová, Staňková služba
12.4.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
11.10.2013 rodina Malých služba
19.4.2013 Filipová, Pulcová služba
18.10.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
26.4.2013 Kučerová, Staňková služba
25.10.2013 Korábková, Uhlířová služba
3.5.2013 rodina Malých služba
1.11.2013 Janíčková, Flesarová služba
10.5.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
8.11.2013 Blahová J., Musilová B. služba
17.5.2013 Korábková, Uhlířová služba
15.11.2013 rodina Pavlovských služba
24.5.2013 Janíčková, Flesarová služba
22.11.2013 Kašpárková, Štěpničková služba
31.5.2013 Blahová J., Musilová B. služba
29.11.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová x
7.6.2013 rodina Pavlovských služba
6.12.2013 Roháčková S., Drdlová M. x
14.6.2013 Kašpárková, Štěpničková služba
13.12.2013 Filipová, Pulcová x
21.6.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
20.12.2013 Všichni  
28.6.2013 Všichni  
27.12.2013 Kučerová, Staňková  

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Letnice 19.5. V. Tulis L. Brožová
Nejsv.Trojice 26.5. J. Korábková V. Tulis
9. v mezidobí 2.6. L. Bureš J. Korábková
10. 9.6. H. Drdlová L. Bureš
11. 16.6. D. Vykydal H. Drdlová
12. 23.6. L. Kašpárková D. Vykydal
Sv. P a P 30.6. L. Brožová L. Kašpárková
14. v mezidobí 7.7. V. Tulis L. Brožová
15. 14.7. J. Korábková V. Tulis
16. 21.7. L. Bureš J. Korábková
17. 28.7. H. Drdlová L. Bureš
18. 4.8. D. Vykydal H. Drdlová
19. 11.8. L. Kašpárková D. Vykydal
20. 18.8. L. Brožová L. Kašpárková
21. 25.8. V. Tulis L. Brožová
22. 1.9. J. Korábková V. Tulis
23. 8.9. L. Bureš J. Korábková

 

Rozpis čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Křtu Páně 13.1. D. Vykydal H. Drdlová
2. v mezidobí 20.1. L. Kašpárková D. Vykydal
3. 27.1. L. Brožová L. Kašpárková
4. 3.2. V. Tulis L. Brožová
5. 10.2. J. Korábková V. Tulis
1. postní 17.2. L. Bureš J. Korábková
2. 24.2. H. Drdlová L. Bureš
3. 3.3. D. Vykydal H. Drdlová
4. 10.3. L. Kašpárková D. Vykydal
5. 17.3. L. Brožová L. Kašpárková
Květná 24.3. V. Tulis L. Brožová
Zmrtvýchvstání 31.3. J. Korábková V. Tulis
2. velikonoční 7.4. L. Bureš J. Korábková
3. 14.4. H. Drdlová L. Bureš
4. 21.4. D. Vykydal H. Drdlová
5. 28.4. L. Kašpárková D. Vykydal
6. 5.5. L. Brožová L. Kašpárková

Rozpis úklidu kostela 2013

Datum Skupina - úklid Květiny
Datum Skupina - úklid Květiny
4.1.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová  
4.7.2013 Kašpárková, Štěpničková služba
11.1.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
12.7.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
18.1.2013 Filipová, Pulcová služba
19.7.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
25.1.2013 Kučerová, Staňková služba
26.7.2013 Filipová, Pulcová služba
1.2.2013 rodina Malých služba
2.8.2013 Kučerová, Staňková služba
8.2.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
9.8.2013 rodina Malých služba
15.2.2013 Korábková, Uhlířová x
16.8.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
22.2.2013 Janíčková, Flesarová x
23.8.2013 Korábková, Uhlířová služba
1.3.2013 Blahová J., Musilová B. x
30.8.2013 Janíčková, Flesarová služba
8.3.2013 rodina Pavlovských x
6.9.2013 Blahová J., Musilová B. služba
15.3.2013 Kašpárková, Štěpničková x
13.9.2013 rodina Pavlovských služba
22.3.2013 Všichni - povrchy  
20.9.2013 Kašpárková, Štěpničková služba
25.3.2013 Podlahy  
27.9.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
5.4.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová  
4.10.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
12.4.2013 Roháčková S., Drdlová M. služba
11.10.2013 Filipová, Pulcová služba
19.4.2013 Filipová, Pulcová služba
18.10.2013 Kučerová, Staňková služba
26.4.2013 Kučerová, Staňková služba
25.10.2013 rodina Malých služba
3.5.2013 rodina Malých služba
1.11.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
10.5.2013 Pejchalová, Šoustarová služba
8.11.2013 Korábková, Uhlířová služba
17.5.2013 Korábková, Uhlířová služba
15.11.2013 Janíčková, Flesarová služba
24.5.2013 Janíčková, Flesarová služba
22.11.2013 Blahová J., Musilová B. služba
31.5.2013 Blahová J., Musilová B.  
29.11.2013 rodina Pavlovských x
7.6.2013 Janíčková, Flesarová služba
6.12.2013 Kašpárková, Štěpničková x
14.6.2013 Blahová J., Musilová B. služba
13.12.2013 Bartošová, Náglová, Pulcová x
21.6.2013 rodina Pavlovských  
20.12.2013 Všichni  
28.6.2013 Všichni služba
27.12.2013 Roháčková S., Drdlová M.  
 

Rozpis služeb lektorů

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
5. v mezidobí 5.2. D. Vykydal V. Tulis
6. 12.2. L. Bureš D. Vykydal
7. 19.2. J. Korábková L. Bureš
1. postní 26.2. L. Kašpárková J. Korábková
2. 4.3. H. Drdlová L. Kašpárková
3. 11.3. L. Brožová H. Drdlová
4. 18.3. V. Tulis L. Brožová
5. 25.3. D. Vykydal V. Tulis
Květná 1.4. L. Bureš D. Vykydal
Boží hod velikon. 8.4. J. Korábková L. Bureš
2. velikonoční 15.4. L. Kašpárková J. Korábková
3. 22.4. H. Drdlová L. Kašpárková
4. 29.4. L. Brožová H. Drdlová
5. 6.5. V. Tulis L. Brožová
6. 13.5. D. Vykydal V. Tulis
7. 20.5. L. Bureš D. Vykydal
Seslání Ducha sv. 27.5. J. Korábková L. Bureš

Rozpis liturgických čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Seslání D.sv. 12.6. H. Drdlová L. Brožová
Nejsv. Trojice 19.6. L. Bureš H. Drdlová
13. v mezidobí 26.6. D. Vykydal L. Bureš
sv. Petra a Pavla 3.7. L. Brožová D. Vykydal
15. v mezidobí 10.7. L. Kašpárková L. Brožová
16. 17.7. J. Korábková L. Kašpárková
17. 24.7. V. Tulis J. Korábková
18. 31.7. H. Drdlová V. Tulis
19. 7.8. L. Bureš H. Drdlová
20. 14.8. D. Vykydal L. Bureš
21. 21.8. L. Brožová D. Vykydal
22. 28.8. L. Kašpárková L. Brožová
23. 4.9. J. Korábková L. Kašpárková
24. 11.9. V. Tulis J. Korábková
25. 18.9. H. Drdlová V. Tulis
26. 25.9. L. Bureš H. Drdlová
27. 2.10. D. Vykydal L. Bureš

Rozpis úklidu kostela 2011

 

Datum Skupina - úklid Květiny
7.1.2011 rodina Malých  
14.1.2011 Pejchalová, Šoustarová  
21.1.2011 Janíčková, Flesarová  
28.1.2011 rodina Pavlovských  
4.2.2011 Bartošová, Náglová, Pulcová  
11.2.2011 Filipová, Pulcová  
18.2.2011 Kučerová, Staňková  
25.2.2011 Korábková, Uhlířová  
4.3.2011 Blahová J., Musilová B.  
11.3.2011 Kašpárková, Štěpničková x
18.3.2011 Roháčková S., Drdlová M. x
25.3.2011 rodina Malých x
1.4.2011 Pejchalová, Šoustarová x
8.4.2011 Janíčková, Flesarová x
15.4.2011 rodina Pavlovských x
22.4.2011 Všichni  
29.4.2011 Bartošová, Náglová, Pulcová  
6.5.2011 Filipová, Pulcová služba
13.5.2011 Kučerová, Staňková služba
20.5.2011 Korábková, Uhlířová služba
27.5.2011 Blahová J., Musilová B. služba
3.6.2011 Kašpárková, Štěpničková služba
10.6.2011 Roháčková S., Drdlová M. služba
17.6.2011 rodina Malých služba
24.6.2011 Pejchalová, Šoustarová služba
1.7.2011 Všichni  
8.7.2011 Janíčková, Flesarová služba
15.7.2011 rodina Pavlovských služba
22.7.2011 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
.29.7.2011 Filipová, Pulcová služba
5.8.2011 Kučerová, Staňková služba
12.8.2011 Korábková, Uhlířová služba
19.8.2011 Blahová J., Musilová B. služba
.26.8.2011 Kašpárková, Štěpničková služba
2.9.2011 Roháčková S., Drdlová M. služba
9.9.2011 rodina Malých služba
16.9.2011 Pejchalová, Šoustarová služba
23.9.2011 Janíčková, Flesarová služba
30.9.2011 rodina Pavlovských služba
7.10.2011 Bartošová, Náglová, Pulcová služba
14.10.2011 Filipová, Pulcová služba
21.10.2011 Kučerová, Staňková služba
28.10.2011 Korábková, Uhlířová služba
4.11.2011 Blahová J., Musilová B. služba
11.11.2011 Kašpárková, Štěpničková služba
18.11.2011 Roháčková S., Drdlová M. služba
25.11.2011 rodina Malých x
2.12.2011 Pejchalová, Šoustarová x
9.12.2011 Janíčková, Flesarová x
16.12.2011 rodina Pavlovských x
23.11.2011 Všichni  

Rozpis liturgických čtení

 

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
26. v mezidobí 26.9. L. Bureš L. Brožová
27. 3.10. L. Kašpárková L. Bureš
28. 10.10. V. Tulis L. Kašpárková
29. 17.10. D. Vykydal V. Tulis
30. 24.10. J. Korábková D. Vykydal
31. 31.10. H. Drdlová J. Korábková
32. 7.11. L. Brožová H. Drdlová
33. 14.11. L. Bureš L. Brožová
Krista krále 21.11. L. Kašpárková L. Bureš
1. adventní 28.11. V. Tulis L. Kašpárková
2. 5.12. D. Vykydal V. Tulis
3. 12.12. J. Korábková D. Vykydal
4. 19.12. H. Drdlová J. Korábková
Boží hod vánoční 25.12. L. Brožová H. Drdlová
Sv. Štěpána 26.12. L. Bureš L. Brožová
Matky Boží P.M. 1.1. L. Kašpárková L. Bureš
2. n. po narození 2.1. V. Tulis L. Kašpárková

Rozpis liturgických čtení

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
6. velikonoční 9.5. L. Brožová K. Drdla
7. 16.5. L. Kašpárková L. Brožová
B.hod svatodušní 23.5. D. Vykydal L. Kašpárková
Nejsv. Trojice 30.5. V. Drdlová D. Vykydal
10. v mezidobí 6.6. J. Korábková V. Drdlová
11. 13.6. H. Drdlová J. Korábková
12. 20.6. V. Tulis H. Drdlová
(13.)sv.Petra a P. 27.6, K. Drdla V. Tulis
14. v mezidobí 4.7. L. Kašpárková K. Drdla
15. 11.7. L. Brožová L. Kašpárková
16. 18.7. D. Vykydal L. Brožová
17. 25.7. J. Korábková D. Vykydal
18. 1.8. V. Drdlová J. Korábková
19. 8.8. H. Drdlová V. Drdlová
Nanebevzetí p.M. 15.8. V. Tulis H. Drdlová
21. v mezidobí 22.8. D. Vykydal V. Tulis
22. 29.8. K. Drdla D. Vykydal

Rozpis úklidu kostela 2010

Datum Skupina - úklid Květiny Datum Skupina - úklid Květiny
18.-19.12.09 Všichni pí.Michalová 2.7.2010 Kašpárková, Štěpničková služba
6.1.2010 Korábková, Uhlířová   9.7.2010 Roháčková S., Drdlová M. služba
15.1.2010 Blahová J., Musilová B.   16.7.2010 rodina Malých služba
22.1.2010 Kašpárková, Štěpničková   23.7.2010 Pejchalová, Šoustarová služba
29.1.2010 Roháčková S., Drdlová M.   30.7.2010 Janíčková, Flesarová služba
5.2.2010 rodina Malých   6.8.2010 rodina Pavlovských služba
12.2.2010 Pejchalová, Šoustarová   13.8.2010 Náglová, Bartošová, Pulcová služba
19.2.2010 Janíčková, Flesarová x 20.8.2010 Filipová, Pulcová služba
26.2.2010 rodina Pavlovských x 27.8.2010 Kučerová, Staňková služba
5.3.2010 Náglová, Bartošová, Pulcová x 3.9.2010 Korábková, Uhlířová služba
12.3.2010 Filipová, Pulcová x 10.9.2010 Blahová J., Musilová B. služba
19.3.2010 Kučerová, Staňková x 17.9.2010 Kašpárková, Štěpničková služba
26.3.2010 Všichni x 24.9.2010 Roháčková S., Drdlová M. služba
2.4.2010 Korábková, Uhlířová pí.Michalová 1.10.2010 rodina Malých  
9.4.2010 Blahová J., Musilová B.   8.10.2010 Pejchalová, Šoustarová služba
16.4.2010 Kašpárková, Štěpničková   15.10.2010 Janíčková, Flesarová  
23.4.2010 Roháčková S., Drdlová M. služba 22.10.2010 rodina Pavlovských služba
30.4.2010 rodina Malých   29.10.2010 Náglová, Bartošová, Pulcová  
7.5.2010 Pejchalová, Šoustarová   5.11.2010 Filipová, Pulcová služba
14.5.2010 Janíčková, Flesarová služba 12.11.2010 Kučerová, Staňková  
21.5.2010 rodina Pavlovských služba 19.11.2010 Korábková, Uhlířová  
28.5.2010 Náglová, Bartošová, Pulcová služba 26.11.2010 Blahová J., Musilová B. x
4.6.2010 Filipová, Pulcová služba 3.12.2010 Kašpárková, Štěpničková x
11.6.2010 Kučerová, Staňková služba 10.12.2010 Roháčková S., Drdlová M. x
18.6.2010 Korábková, Uhlířová služba 17.-18.12.10 Všichni  
25.6.2010 Blahová J., Musilová B. služba      

Rozpis čtení na 2010-I ... 2010-V

Rozpis čtení na neděle lit.roku
neděle datum 1.čtení 2.čtení
Křtu Páně 10.1. L. Brožová L. Kašpárková
2. v mezidobí 17.1. Pe.Pejchal L. Brožová
3. 24.1. D. Vykydal Pe.Pejchal
4. 31.1. V. Drdlová D. Vykydal
5. 7.2. J. Korábková V. Drdlová
6. 14.2. V. Tulis J. Korábková
1. postní 21.2. H. Drdlová V. Tulis
2. 28.2. K. Drdla H. Drdlová
3. 7.3. L. Kašpárková K. Drdla
4. 14.3. L. Brožová L. Kašpárková
5. 21.3. D. Vykydal L. Brožová
Květná 28.3. Pe.Pejchal D. Vykydal
Boží hod velik. 4.4. V. Drdlová Pe.Pejchal
2. velikonoční 11.4. J. Korábková V. Drdlová
3. 18.4. V. Tulis J. Korábková
4. 25.4. H. Drdlová V. Tulis
5. 2.5. K. Drdla H. Drdlová

Rozpis úklidu kostela 2009-2010

Rozpis úklidu kostela 2009 - 2010
Datum Skupina Květiny Datum Skupina Květiny
7/24/2009 Bobrová I B. Musilová 11/13/2009 Radešín S.R., M.D.
7/31/2009 Radešín S.R., M.D. 11/20/2009 Bohdalec K.Pejchalová
8/7/2009 Bohdalec K.Pejchalová 11/27/2009 Bobrová ll x
8/14/2009 Bobrová ll B. Musilová 12/4/2009 Dlouhé x
8/21/2009 Dlouhé S.R., M.D. 12/11/2009 Bobrová I x
8/28/2009 Bobrová I K.Pejchalová 12/18/2009 Všichni B. Musilová
9/4/2009 Radešín B. Musilová 1/8/2010 Radešín  
9/11/2009 Bohdalec S.R., M.D. 1/15/2010 Bohdalec  
9/18/2009 Bobrová ll K.Pejchalová 1/22/2010 Bobrová ll S.R., M.D.
9/25/2009 Dlouhé B. Musilová 1/29/2010 Dlouhé  
10/2/2009 Bobrová I S.R., M.D. 2/5/2010 Bobrová I  
10/9/2009 Radešín K.Pejchalová 2/12/2010 Radešín K.Pejchalová
10/16/2009 Bohdalec B. Musilová 2/19/2010 Bohdalec x
10/23/2009 Bobrová ll S.R., M.D. 2/26/2010 Bobrová ll x
10/30/2009 Dlouhé K.Pejchalová 3/5/2010 Dlouhé x
11/6/2009 Bobrová I B. Musilová 3/12/2010 Bobrová I x
           
Skupina Obsazení
1 Dlouhé
2 Bobrová I (B. Musilová, J. Blahová)
3 Radešín
4 Bohdalec
5 Bobrová ll (S. Roháčková,M. Drdlová)
6  
Zodpovídá J. Korábková
  Květiny
1 B. Musilová
2 S. Roháčková, M. Drdlová (S.R.,M.D)        
3 K. Pejchalová        
4          
5          
Zodpovídá B. Musilová        

Náhodná fotografie
Počasí na Vysočině
Počasí v ČR