|<<<   <<   [strana 43/44]   >>   >>>|

Ohlášky z 28.neděle v mezidobí

--- vše obvyklé ...

Ohlášky z 27.neděle v mezidobí

--- V úterý začíná výuka náboženství.
    2. a 3. třída: 11:50-12:30
    vyšší ročníky: bude upřesněno

--- Ve čtvrtek pohřeb paní Chalupové z Dlouhého

--- V pátek příležitost ke svátosti smíření.

Ohlášky z 25.neděle v mezidobí

--- V pondělí bude naposledy mše sv. na Dolní Bobrové (v obvyklých 18 hodin).

--- V pátek nebude mše sv. z důvodu pohřbu (viz dále).

--- V pátek bude pohřeb pí.Strakové v 15:00 hodin na Dolní Bobrové.

--- Příští neděli bude mši sv. sloužit palotín z Radešínské Svratky. P.Daněk slouží poutní mši sv. v Radešínské Svratce.

--- Na 2.října je naplánována křestní neděle. Kdo má zájem o křest, nechť dá vědět (nejraději v pondělí po mši sv.).

--- Dnes odpoledne v 15:00 se koná žehnání nové křížové cesty z Radňovic na Harusův kopec.

--- Prosíme všechny za modlitby o zdraví našeho duchovního správce.

Ohlášky z 23.neděle v mezidobí

--- Všechny bohoslužby se konají v obvyklých termínech (pondělí: Dolní Bobrová 18:00; pátek: Horní Bobrová 17:00; neděle: Horní Bobrová 10:45)

Ohlášky z 22.neděle v mezidobí

--- V pátek bude první pátek v měsíci. Po 16 hodině bude příležitost ke svátosti smíření.

--- V neděli 4.záři - Farní odpoledne

11. Farní odpoledne

Zveme všechny farníky na již jedenácté Farní odpoledne, které se koná příští neděli 4.září od 14:00 do 18:00

Na programu bude:

- spousta zábavy pro děti,

- možnost popovídat si pro dospělé

- nově též zajímavé setkání s bývalým senátorem panem Šenkýřem na téma mediální gramotnosti, na které vás zveme 15:00. Je to téma zajímavé a důležité zvlášť pro rodiče, ale i pro prarodiče – zkrátka pro všechny, kteří mají vliv na přístup dětí k televizi a internetu.

- Vzhledem k velkému úspěchu bychom také zopakovali přehlídku pomazánek. Vyzýváme tedy všechny majitele chutných receptů, aby vyrobili a donesli vzorek jejich pochutiny určené k namazání na pečivo a následné konzumaci. Vítěz divácké poroty bude zlehka odměněn.

Skromné občerstvení zajištěno, podle chuti si doneste něco k opečení.

Ohlášky z 21.neděle v mezidobí

--- Všechny mše se konají v obvyklých termínech

8. diecézní pouť rodin

Diecézní pouť rodin a farností ve Žďáru nad Sázavou se bude v brněnské diecézi konat pod záštitou biskupa Vojtěcha Cikrleho letos již po osmé, a to v sobotu 27. srpna 2011 od 9.00 do 16.00 hodin.

Motto letošního setkání zní:

Křest – velký Boží dar

což koresponduje s tématem přípravy na jubilejní rok 2013, kdy si budeme připomínat 1150. výročí příchodu sv. Cyrila a Metoděje na Moravu. V rámci celodenního programu jsou pro děti připraveny nejrůznější hry, tvořivé dílny či plavba na lodičkách, chybět nebude ani program pro mládež, program pro seniory, vystoupení hudební skupiny Zhasni, loutkové představení divadla Bedruňka, přednáška P. Bogdana Sikory OFMConv. a další.
Program:
          9.00 hodin - úvodní program na pódiu
          10.00 hodin - pontifikální mše svatá - celebruje brněnský biskup Vojtěch Cikrle
          cca od 12.00 hodin: programy na nádvořích, zahradách a v sálech zámku.
          15.45 hodin: závěrečná modlitba a požehnání.
Moderátorem bude Luděk Strašák z Radia Proglas.
Po skončení pouti naváže další program v rámci Klášterní noci.
Po celou dobu programu je možnost prohlídky areálu kláštera, muzeí, zámku a Santiniho chrámu Zelená hora pro rodiny zdarma.

www.biskupstvi.cz/aktuality/archiv/7663.jpg

Ohlášky z 20.neděle v mezidobí

--- Mše sv. v pondělí (15.8.) bude v 17:00 na Horní Bobrové (slavnost Nanebevzetí P.Marie)

Ohlášky z 18.neděle v mezidobí

--- Příští neděli (14.srpna) bude mše sv. v 7:45 hodin.

Ohlášky z 18.neděle v mezidobí

--- V pátek bude odsloužen úmysl (Šaclovi, Klimešovi) z před-minulého pátku (kdy nebyla mše v obvyklých 17 hodin).

Ohlášky z 17.neděle v mezidobí

--- Žádné mimořádné akce.

--- Děkujeme všem dárcům za dorovnání stavu účtu pro platby elektřiny.

Ohlášky z 16.neděle v mezidobí

--- V pondělí je mše jako obvykle v 18:00 na Dolní Bobrové

--- V pátek bude v 15:00 na Dolní Bobrové pohřeb paní Libuše Mahlové.

--- Obvyklá páteční mše již nebude. Úmysl z páteční mše bude odsloužen v pátek 5.srpna.

Ohlášky z 15.neděle v mezidobí

--- Mše sv. ve všední den obvyklé: Pondělí 18:00 Dolní Bobrová, Pátek 17:00 Horní Bobrová.

--- POZOR:  V neděli bude mše sv . na Dolní Bobrové v obvyklých 10:45 hodin.

--- V neděli v 15:00 hod se koná na Dolní Bobrové koncert Bobrovské scholy - u příležitosti opravy varhan. Vstupné dobrovolné na účel opravy varhan.

Ohlášky ze slavnosi sv. Petra a Pavla

--- Mše sv. v úterý na slavnost Cyrila a Metoděje bude v 9:30 hod.

--- Nadále trvá nutnost vybrat větší obnos peněz na doplatek za elektřinu.

Ohlášky z 13.neděle v mezidobí

--- Ve středu je slavnost sv. Petra a Pavla. Mše svatá v 17:00 hodin.

--- V pátek - slavnost Nejsv. Srdce Ježíšova a první pátek v měsíci. Mše sv. v 17:00 hodin. Od 16:00 příležitost ke svátosti smíření.

--- V neděli se slaví poutní slavnost sv. Petra a Pavla. Mše svatá v 10:45. Odpoledne ve 14:30 požehnání a Te-Deum.

--- V neděli se koná sbírka na opravy a především na splátky za elektrickou energii.

--- Upozornění lektorům: do sekce "Rozpisy" byl vložen aktuální rozpis čtení.

Ohlášky ze sl. Nejsv. Trojice

--- Čtvrtek v 17:00 hodin mše ke slavnosti Těla  a Krve Páně.